Pomysł

Do you have an idea for the Game? Want something to be added in the future? Share it here!
Ilovepolandkurwamac

Pomysł

Post#1 » pn sie 13, 2018 6:00 am

Witam,
Jako iż edycja nie wypaliła , a wyciągniecie z "OTC" danych do stworzenia zwykłego klienta tibi jest łatwiejsze niż się wydaje na którym można bocić (elfbot), czy na OTC (candybot) . Chciałbym jakoś pomoc w Tym żeby się lepiej nam grało wszystkim tzn bez bota i bez mózgowych br na bocie .
1 . Stamina - myślę że byłby to bardzo fajny pomysł i do tego można by było troszkę ją przerobić żeby dawała bonusy np:
Max stamina do expienia wynosiła by 8H .
od 8 do 6 H bonus do expa +200%?
od 6 H do 5H - 50%
od 5 h - 0%
Dodatkowo uważam to za dodatkowy boost do twojej kieszeni Przemku , dodanie stamina doola do sms shopu.
2. Opłacenie dobrego skryptera , bo widzę ze nie dajesz rady dobrze zakodować OTC. Żeby ogarnął tego OTC zrobił z niej wersje "no version" i dobrze zabezpieczył , żeby nie było sytuacji jak na tej edycji że każdy na elfie latał .
3.Obecny OTC jest brzydki , myślałeś nad przerobieniem go czy to już jest wersja finalna?
4.Czemu tak bardzo bronisz się przed wprowadzeniem PVP-ENFO + system skull , jest to bardzo fajne rozwiązanie na takich otsach gdzie exp jest mały , a dodatkowo można się bić wbijając przy tym lvl
Mam nadzieje że przeczytasz te spostrzeżenia i weźmiesz pod uwagę choćby tą staminę
Pozdrawiam

kank1987
Beginner

Re: Pomysł

Post#2 » pn sie 13, 2018 7:57 am

Jestem za przywróceniem anty botów, wtedy by mniej os bocilo bo nie mają skryptów na wykrywanie tych mobkow. Obecnie nawet na OTC jest tragedia.

dorrey
Beginner

Post#3 » pn sie 13, 2018 8:22 am

Sam sobie zaprzeczasz, chcesz wprowadzic stamine, aby zablokowac botterow, ale jednoczesnie zakodowac lepiej otc zeby nie dzialal zaden bot. Widzisz swoje rozumowanie?
Poza tym chcesz zablokowac botterow poprzez stamina dolla? serio? To wgl na chuj ta stamina jak i tak chcesz ja udostepnic za pieniazki.
Poza tym:
Wiesz jakie kwoty na wosie sa wydawane? Juz nie wspomne, ze ci bardziej doswiadczeni gracze wosa maja juz wlasne pieniazki i nie mialaby problemu z kupnem stamina dollow, a zablokowalo by to bardziej nowych i mlodych graczy :)

Najglupszy pomysl jaki widzialem, na wosie nigdy stamina nie byla problemem, jedynie brak Anbu/Przema/Sawexa regularnie kontrolujacych graczy.

Mniszka
Beginner

Post#4 » pn sie 13, 2018 8:26 am

dobry pomysl ze stamina, ale chyba nie grales nigdy w tibie jesli proponujesz 8h max staminy

Ilovepolandkurwamac

Post#5 » pn sie 13, 2018 11:13 am

Poziom kultury jaki jest tutaj stosowany jest zbliżony do 0 , ja po prostu podaje swoje pomysły . A co jest złego z 8H staminy? Nie masz nic innego do pracy tylko siedzenie przed laptopem i granie? Problem staminy rozwiązuje 2 rzeczy w jakimś stopniu botterow i podnosi dodatkowo exp czasowo. A OTC jest zrobiony tak na szybko ze aż przykro patrzeć , już bym wolał starego klienta....
Masz racje kolego z tymi bot-potworkami to bardzo dobry pomysł.:)

Awatar użytkownika
andro
Chunin

Post#6 » pn sie 13, 2018 11:29 am

3/4 osob piszacych swoje pomysly to nowi gracze bo starym to juz sie nie chce znajac realia wosa XD.
Pozdro pisze:
wt sie 14, 2018 10:04 pm
Przemo lubi konstruktywna krytykę wiec zostawiam temat ale bez wyzwisk prosze..

Radwal
Genin

Post#7 » pn sie 13, 2018 2:15 pm

andro pisze:
pn sie 13, 2018 11:29 am
3/4 osob piszacych swoje pomysly to nowi gracze bo starym to juz sie nie chce znajac realia wosa XD.
Cos w tym jest

Awatar użytkownika
Dimikoyan

Post#8 » pn sie 13, 2018 5:47 pm

Stamina to mega dobry pomysł, zarzuciłem tym pod tematem z resetem już pare dni temu, tylko na pewno nie na 8h, normalna staminka 42h klasyczna jaka jest z tym że działająca ofc. podczas 42-40h masz dodatkowy % expa, później masz normalnie 100%, i dajmy na to poniżej 20h exp spada do 80%, to lepsze niż stage exp czy mały exp(zwłaszcza dla tych którzy pracują i nie mają czasu na expienie kilka h dziennie - tak należę do tego grona stąd też murem jestem za staminą), mimo że od kilku dobrych lat na wosie siedzę to teraz nie widzę miejsca dla siebie w tym wszystkim, jak zobaczę że jest sens gry w trybie expienia 1-2h dziennie by nie być w dupie z lvlem w porównaniu do całej reszty to chętnie kolejny raz pogrubię portfel administracji, pozdro.

Sablua
Chunin

Post#9 » pn sie 13, 2018 5:49 pm

Dimikoyan pisze:
pn sie 13, 2018 5:47 pm
Stamina to mega dobry pomysł, zarzuciłem tym pod tematem z resetem już pare dni temu, tylko na pewno nie na 8h, normalna staminka 42h klasyczna jaka jest z tym że działająca ofc. podczas 42-40h masz dodatkowy % expa, później masz normalnie 100%, i dajmy na to poniżej 20h exp spada do 80%, to lepsze niż stage exp czy mały exp(zwłaszcza dla tych którzy pracują i nie mają czasu na expienie kilka h dziennie - tak należę do tego grona stąd też murem jestem za staminą), mimo że od kilku dobrych lat na wosie siedzę to teraz nie widzę miejsca dla siebie w tym wszystkim, jak zobaczę że jest sens gry w trybie expienia 1-2h dziennie by nie być w dupie z lvlem w porównaniu do całej reszty to chętnie kolejny raz pogrubię portfel administracji, pozdro.
Ale skutecznie zmotywował admina o chuuuuj Przemo teraz całą parą za staminą idzie
"jak zobaczę że jest sens gry w trybie expienia 1-2h dziennie by nie być w dupie z lvlem w porównaniu do całej reszty to chętnie kolejny raz pogrubię portfel administracji, pozdro."

Sona
Beginner

Post#10 » pn sie 13, 2018 5:50 pm

Stamina to beznadziejny pomysl moim zdaniem, niektorzy naprawde potrafia grac np przez pare dni po 20h i ich to boli, lepiej wyeliminowac boty w inny sposob a nie utrudniac zycie innym.